Elegantní a komfortní je rohová sedací souprava MADAGASKAR. Propojuje moderní design a maximální funkčnost. Díky své nadčasovosti se stane dominantou obývacího pokoje, jež vám dopřeje pohodlí a styl během každého okamžiku. Rohové provedení je pravé z pozice sedícího...
Zobrazit celý popis
Dozajista oceníte možnost rozkladu. Velikost spací plochy je o rozměrech 123x193 cm. Vhodné pro příležitostné přespání nečekané návštěvy. V otomanu naleznete úložný prostor ideální pro uschování lůžkovin. Komfortu při sezení přispějí polohovací záhlavníky zajišťující ideální polohu pro krk a hlavu. Výška sedačky je tak v závislosti na zvolené poloze záhlavníku 85-100 cm.
Barevné provedení této sedací soupravy je v šedém tónu látky Modesto 481- hrubá látka s vysokou gramáží a otěruvzdorností. Světle šedá barva snadno ladí s různými interiérovými styly a různě barevnými doplňky.
Výplň je tvořená HR pěnou zajišťující dlouhou životnost a maximální pohodlí při sezení každý den.
Nožky jsou kovové, černé barvy.
Sedací souprava MADAGASKAR je ideálním řešením pro všechny, kteří touží po funkčním a estetickém nábytku. Nechte se unést komfortem a stylem, který si zasloužíte! Sedací souprava MADAGASKAR je tu, aby váš domov byl ještě krásnější a útulnější.
Při přebírání zboží je nutná přítomnost dvou osob.
Balení - 2 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 250 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 169 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hloubka sedu | 61 cm |
| Šířka ložné plochy | 123 cm |
| Délka ložné plochy | 193 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Šedá |
| Barevné provedení | Šedá |
| Materiál | Čalounění |
| Varianta | Pravá |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Nožky | Kov |
| Určení | Do prostoru |
| Polohování | Ano |
| Tvar | L |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 125 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku