Kvalitní obdelníkový konferenčí stolek Melbourne v barevné kombinaci ořech a skleněnou deskou. Rozměry jsou 45x110x60 cm.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 45 cm |
| Délka | 110 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Ořech |
| Odkládací police | Ne |
| Šuplík | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 30 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku