Pokud hledáte do svého obývacího pokoje kombinaci elegance a luxusu, tak právě pro Vás je obývací stěna Nox. Výjimečná je díky svým zaobleným tvarům. Vyrobena je z MDF a lamina v oblíbené barvě Dub sonoma tmavá/hnědá mat. Stěna je dodávána včetně LED osvětlení vitrín. Nábytek si lze sestavit podle svých představ. Sestava se skládá z: Vitrína, typ 01, rozměry - š.90 x v.119.4 x h.36 cm. Televizní stolek, rozměry - š.179,7 x v.24 x h.45 cm. Závěsná vitrína, typ 10, rozměry - š.40 x v.115,6 x h.36 cm. Závěsná skříňka, typ 11, rozměry - š.40 x v.115,6 x h.36 cm. Police, rozměry - š.160,1 x v.18 x h.23.6 cm. Pro milovníky světlých odstínů nabízíme bytovou stěnu Nox také v dekoru Bílá/dub sonoma tmavá.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 310 cm |
| Výška | 185 cm |
| Hloubka | 45 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Hnědá |
| Barevné provedení | Dub sonoma/tmavě hnědý lesk |
| LED osvětlení | Ne |
| Tlumení dojezdu | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Váha | 137 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku