Rohové sedací soupravy se staly nepostradatelným doplňkem moderních obývacích pokojů. Vybrat si můžete z široké škály. Například rohovou sedací soupravu ORFA ELIRIA. Její rohové provedení je univerzální a tak je možné ustavit ji v levé i pravé variantě...
Zobrazit celý popis
Barva sedací soupravy je v grafitovém tónu, látka Kronos 34. Dekorační polštáře Paros 1 - smetanová. Ozdobná paspule je po celém obvodu sedačky i područek.
Součástí sedací soupravy ORFA ELIRIA je úložný prostor, který je součástí rohové části. Úložný prostor je vhodný pro uschování lůžkovin a denních dek. Nechybí ani rozklad. Velikost spací plochy je o rozměrech 120 x 195 cm. Polohovací záhlavky zajišťují komfort při sezení. Výška sedačky je v rozmezí 84 - 97 cm.
Výška sedu je 43 cm.
Výplň je tvořená vlnitou pružinou + PUR pěnou t2845.
Při přebírání zboží je nutná přítomnost dvou osob!
K dispozici pouze v ORFA nábytku!
Balení - 2 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 205 cm |
| Výška | 84 cm |
| Hloubka | 164 cm |
| Výška sedu | 43 cm |
| Šířka ložné plochy | 120 cm |
| Délka ložné plochy | 195 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Šedá |
| Barevné provedení | Šedá |
| Materiál | Čalounění |
| Varianta | Uni |
| Výplň sedáku | Vlnitá pružina |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Určení | Do prostoru |
| Polohování | Ano |
| Tvar | L |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 97 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku