Levá
zelená
š. 265 × v. 100 × h. 177 cm
Pravá
tmavě zelená
š. 265 × v. 100 × h. 177 cm
Levá
hnědá
š. 265 × v. 100 × h. 177 cm
Levá
šedá
š. 265 × v. 100 × h. 177 cm
Levá
tmavě šedá
š. 265 × v. 100 × h. 177 cm
Pravá
hnědá
š. 265 × v. 100 × h. 177 cm
Pravá
šedá
š. 265 × v. 100 × h. 177 cm
Pravá
tmavě šedá
š. 265 × v. 100 × h. 177 cm
Dominanta obývacího pokoje nebo obdivovaný solitér strhávající na sebe veškerou pozornost? Sedačka PALMARA může být čímkoli si budete přát. ..
Zobrazit celý popis
Rozkládací sedací souprava PALMARA je velmi pohodlná a disponuje úložným prostorem, ke kterému je snadný přístup. Rohové provedení je levé z pozice sedícího.
Barevné provedení je světle šedá Diosa 84, polštáře tmavě šedá Diosa 93 (Easy clean pro snadné čištění - skvrnu navlhčete vodou a osušte papírovou utěrkou. Působení UV paprsků a zdrojů tepla může způsobit barevné změny látky (to platí zejména pro intenzivní barvy). Gramáž 350g/100%PES). Možnost objednat také v jiných barvách viz doplňkové foto. V případě zájmu napište do poznámky číslo látky z fotografie. Doba výroby 6-8 týdnů.
Funkce rozkládání (delfin) nabízí možnost příležitostného spaní pro nečekané hosty. Po rozložení vznikne spací plocha o rozměrech 120 x 219 cm. Nechybí ani úložný prostor pro uschování lůžkovin.
K pohodlí přispěje 3x polohovací záhlavník (výška je tak v rozmezí 100-108 cm) a výplň sedačky, která je tvořená bonnel pružinou a vlnitou pružinou.
Rozměry:
Sedačku skvěle doplní taburet ALFA, který je ve stejném stylu a barvě.
Při přebírání zboží je nutná přítomnost dvou osob!
Balení - 2 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 265 cm |
| Výška | 100 cm |
| Hloubka | 177 cm |
| Výška sedu | 46 cm |
| Hloubka sedu | 52 cm |
| Výška opěru | 113 cm |
| Šířka ložné plochy | 120 cm |
| Délka ložné plochy | 219 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Šedá |
| Barevné provedení | Šedá |
| Materiál | Čalounění |
| Varianta | Levá |
| Výplň sedáku | Bonellová pružina |
| Rozklad | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Určení | Do prostoru |
| Polohování | Ano |
| Tvar | L |
|
Balení, váha
|
|
| Počet balíků | 2 ks |
| Váha | 150 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku