Obývací stěna PAROS je vyrobená v moderním provedení. Bude se krásně vyjímat také v malých obývacích pokojích, kde zaujme čestné místo. Nabízí spoustu úložného prostoru, díky kterému budete mít domov stále uklizený...
Zobrazit celý popis
Sestava PAROS je vyrobená z kvalitního MDF v kombinaci barev bílá/bílý lesk. Charakteristické jsou pro tuto sestavu dekorační drážky, které dodají na zajímavosti a designovosti celkového vzhledu nábytku.
Součástí sestavy PAROS je také LED osvětlení, které zvýrazní vystavené předměty uvnitř vitríny.
Dodáváme v demontu s návodem na sestavení.
Aktuální nabídku skvělých produktů za ještě výhodnější ceny objevíte zde.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 230 cm |
| Výška | 200 cm |
| Hloubka | 40 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Bílý/bílý lesk |
| Materiál | MDF |
| LED osvětlení | Ano |
| Tlumení dojezdu | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 78 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku