V čalouněné posteli RAMESA se budete cítit jako v pětihvězdičkovém hotelu. Zvýšená konstrukce usnadňuje vstávání a dekorativně prošité čelo vnáší do ložnice útulnou atmosféru. Je to ideální volba pro každého, kdo hledá spojení elegance a maximálního komfortu...
Zobrazit celý popis
Barevné provedení postele je v tónu bílá káva látky Sierra 745. V ceně postele jsou výklopné rošty z boku - upevněny na pneu pístu, pod nimiž najdete velkorysý úložný prostor pro lůžkoviny i sezónní věci. U čalouněného čela si můžete sami zvolit, zda bude čelo stát přímo na zemi, nebo bude vyvýšené podle výšky nožiček (15 cm - dřevěné nožky). Extra vysoká nosnost postele až 150 Kg na osobu.
Rozměry:
V ceně postele nejsou matrace, ty je možné dokoupit v našem souvisejícím zboží.
Doručujeme v demontu s návodem na sestavení.
Balení - 3 balíky.
|
Rozměry
|
|
|---|---|
| Šířka | 202 cm |
| Výška | 113 cm |
| Délka | 213 cm |
| Šířka ložné plochy | 180 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Bílá |
| Barevné provedení | Bílá káva |
| Materiál | Čalounění |
| Styl | Luxusní |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ano |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 3 ks |
| Váha | 100 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku