Toaletní stolek SALGA TOL1S je prostorným nábytkem a skvělým pomocníkem pro každodenní kosmetickou rutinu. Jde o nábytkový doplněk do vaší ložnice...
Zobrazit celý popis
Stolek je vyroben z lamina v kombinaci barev šedá arktisgrau/dub artisan, díky čemuž mu propůjčuje nádech moderního skandinávského designu.
Pod vrchní deskou, která má nosnost 15 kg, se nachází šuplík s dekoračními lištami a knoflíkovým úchytem. Zásuvka je skvělým pomocníkem pro uložení drobností, kosmetiky nebo šperků. Její nosnost je 4 Kg.
Součástí stolku SALGA je zadní deska, která brání ušpinění zdi při sezení.
Toaletní stolek dodáváme v demontovaném stavu společně s návodem na sestavení.
Doporučujeme kombinovat s ostatním nábytkem SALGA.
Tento nábytek je vyrobený ve skandinávském stylu. Má světlé barevné provedení. Je dekorován ozdobnými lištami a knoflíkovými úchyty, což je pro tuto kolekci typické.
Balení - 1 balík.
| Sestava nábytku | Salga |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 76,5 cm |
| Hloubka | 40,5 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Šedá |
| Barevné provedení | Šedá |
| Materiál | MDF |
| Zrcadlo | Ne |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 18,85 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku