Noční stolek už dávno není jen místem pro odložení budíku. Je to nepostradatelný kus nábytku, který dotváří charakter celé ložnice. Noční stolek TETRIX KOM1S v žhavém dekoru kašmír v sobě spojuje nadčasový design a funkčnost, díky čemuž skvěle zapadne do každého moderního interiéru...
Zobrazit celý popis
Vyroben je z lamina v barvě kašmír. Tato barva je velice oblíbená a proto ji snadno začleníte do vašeho domova. Součástí stolku je otevřená police a šuplík, jež je bez úchytky, což podtrhuje čisté linie nábytku. Maximální zatížení šuplíku je 4 kg, vrchní deska má nosnost 5 kg.
Doručujeme v demontu s návodem na sestavení.
Balení - 1 balík.
| Sestava nábytku | Tetrix |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 45 cm |
| Výška | 50,5 cm |
| Hloubka | 45 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Béžová |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Moderní |
| Úložný prostor | Ano |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 1 ks |
| Váha | 14 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku