Postel Tetrix LOZ/140 představuje elegantní prvek ze stejnojmenné nábytkové řady, která sází na čisté linie a funkčnost. Tato série je navržena tak, aby vám umožnila vytvořit harmonický interiér díky širokému výběru rozměrů lůžek a doplňkových regálů, které spolu perfektně ladí...
Zobrazit celý popis
Postel nabídne ložnou plochu o rozměru 140x200 cm. Nosnost max. 200 Kg. Velký úložný prostor je přístupný po zvednutí lamelového roštu, který je součástí postele. Úložný prostor je rozdělen na dva boxy. Využitelná výška úložného prostoru je 26 cm. Bočnice postele Tetrix jsou vyrobeny z lamina o síle 18 mm. Horní hrana bočnic je opticky zesílena. Na výrobu čel je použito lamino o síle 22 mm. Lamino je v moderním a trendy dekoru kašmír.
Výška rámu postele je 40 cm. Zvolíte-li do postele Tetrix matraci o výšce ca 20 cm, bude výsledná výška ložné plochy ca 51 cm nad zemí. Hlavové čelo postele můžete doplnit také čalouněním v několika barevných variantách nebo multi policí, která může v případě malého prostoru zastoupit noční stolek.
Matrace, čalounění čela postele a multi police nejsou součástí ceny výrobku.
Montáž zvládnete snadno, díky přiloženému montažním návodu.
Dodáváno v demontu. Počet balení: 5 bal.
| Sestava nábytku | Tetrix |
|
Rozměry
|
|
| Šířka | 149 cm |
| Výška | 95 cm |
| Délka | 204 cm |
| Šířka ložné plochy | 140 cm |
| Délka ložné plochy | 200 cm |
|
Materiál, vlastnosti
|
|
| Barva | Béžová |
| Barevné provedení | Béžová |
| Materiál | Lamino |
| Styl | Moderní |
| Rozklad | Ne |
| Úložný prostor | Ano |
|
Balení, váha
|
|
| Dodáváno v demontu | Ano |
| Počet balíků | 5 ks |
| Váha | 105 kg |
© 1996-2026 ORFA, a.s. Český prodejce nábytku